EKG YAPI ANTALYA olarak siz değerli müşterilerimize dilediğiniz her alan için alüminyum doğrama çözümleri sunuyoruz. Doğru yerde doğru malzemeler kullanarak kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üretiyoruz.

Isı yalıtımı sağlamak için iç ve dış alüminyum profillerinin yalıtım profili ile birleştirilmesi ile oluşan ürün alüminyum doğrama sistemidir. Geniş uygulama yelpazesi ile ısı yalıtımlı alüminyum pencere ve kapılar ekonomilk doğrama sistemleridir. Özellikle pencere sisteminde zengin aksesuar ve açılma tekniklerine sahiptir.

Normal açılır kanat, çift eksen, gizli menteşeli çift eksen, sürgülü, vasistas, katlanır, pivot, dışa açılır sistemler kullanılmaktadır.

Alüminyum doğrama kapı

Alüminyum Doğrama Nedir?

Çeşitli sebeplerle tercih edilmekle birlikte birçok avantajı olmasına rağmen neden alüminyum doğrama sorusu sıklıkla sorulabilmektedir. Birçok sektörde yoğun bir şekilde talep gören alüminyum doğrama gerek dayanıklı gerekse işlevsel olmasından dolayı optimal malzeme sıralamasında ilk sırada yer almaktadır. Pencerelerde tercih edilmesi halinde en yüksek yalıtım standartlarını sunmasıyla bilinen alüminyum doğrama aynı zamanda hasar almaması halinde çok uzun ömürlü olmaktadır. Yüksek ve çok düşük sıcaklıklarda dahi mekanik özelliğini koruma sistemine sahiptir.