Ev ve iş yerlerinizde daha kullanışlı alanlar oluşturmak için katlanır cam balkon’un yanı sıra cam oda ve bölümler yapıyoruz. Daha çok iş yerlerinde kullanılan cam odalar, o iş yerinde şeffaflığın ön planda olduğunu niteler ve daha şık bir ambiyans oluşturmaktadır. Eğer sizde cam oda çözümlerimizi görmek isterseniz bize ulaşmanız yeterli.

Antalya Cam Oda Sistemleri

Cam Oda Nedir?

Cam oda; doğal ortamları konforlu, şık kapalı yaşam alanlarına dönüştürür. Kolay kullanımı ve sahip olduğu farklı renk seçenekleri ile uygulandığı alanın dekorasyonuna uyum sağlar. Farklı özelliklerde camların kullanılması, bu sistemleri ısı ve ses geçirmezliği konusunda daha verimli hale getirir. Katlanır ve sürme sistem çözümleri, tüm mekanlara fonksiyonel odalar uygulaması yapılmasına imkan verir.

EKG YAPIM olarak Antalya’nın Kepez, Muratpaşa ve Konyaaltı bölgelerinde siz değerli müşterilerimiz için Katlanır cam balkon ve oda sistemleri sunuyoruz. EKG YAPIM, Antalya’nın tüm semtlerinde kurumsal ve bireysel bazda hizmet veren bir alüminyum doğrama firmasıdır. EKG YAPIM olarak siz değerli müşterilerimize alüminyum doğrama ve aksesuar konusunda hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz tüm çözümler uzun yıllardır sektöre kendini adamış kalifiye ve usta kişilerce yapılmaktadır. Amacımız her geçen gün gelişen teknoloji içinde sizlere daha iyi bir yaşam alanı ve bunun için çözümler sunmak.

Diğer Hizmetlerimiz