EKG YAPIM, Antalya’nın tüm semtlerinde kurumsal ve bireysel bazda hizmet veren bir alüminyum doğrama firmasıdır. EKG YAPIM olarak siz değerli müşterilerimize alüminyum doğrama ve aksesuar konusunda hizmet vermekteyiz. Alüminyum kolay soğuyup ısıyı emen bir metal olması nedeniyle soğutma sanayinde geniş bir yer bulur. Bakırdan daha ucuz olması ve daha çok bulunması, işlenmesinin kolay olması ve yumuşak olması nedeniyle bir çok sektörde kullanılan bir metaldir.

Bizde alüminyumu işleyerek ev ve işyerlerinde katlanır cam balkon, korkuluk çeşitleri, cam oda, alüminyum çamaşırlık, sürme çeşitleri gibi alanlarda sizlere daha rahat bir yaşam sunuyoruz. Bunun yanında sineklik, kompozit kaplama, krom işleri, otomatik kepenk, polikarbon kaplama, cam işleri, ayna işleri, pvc doğrama, fotosel kapı, duşakabin gibi günlük hayatta her ev ve iş yerinde lazım olan bu sistemleri tasarlayıp uygulamasını yapıyoruz.

Sunduğumuz tüm çözümler uzun yıllardır sektöre kendini adamış kalifiye ve usta kişilerce yapılmaktadır. Amacımız her geçen gün gelişen teknoloji içinde sizlere daha iyi bir yaşam alanı ve bunun için çözümler sunmak.