Katlanır cam balkon imalatı ve çözümlerinde siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ve kalite güvencesi veriyoruz. Antalya’nın her bölgesinde ve çevre illerde Cam balkon sistemleri yapmaktayız. Isıcamlı cam balkon sistemleri ile soğuk kış aylarında bile standart oda sıcaklığının keyfine varın. En iyi ısıcamlı cam balkon fiyatları için bize ulaşın.

Antalya Katlanır cam balkon

Katlanır Cam Balkon Nedir?

Cam balkon, temperli cam kanatların sürülerek birbiri üstüne katlandığı sisteme verilen addır. İlk defa Finlandiya’da icat edilen sistem hızla tüm dünyaya yayılmıştır ve yayılmaktadır. Alüminyum, cam ve plastik temel üretimde kullanılan temel maddelerdir. Cam balkon raylı sistem içerisinde cam yapılanmanın uygun hareket edilebilmesi ve açılıp katlanabilmesi için tasarlanmış olan sistemler bütünüdür. Görsel bütünlüğün yanı sıra kullanışlı ve çok daha işlevsel yapıya sahip olması da son dönemde bu modellemeyi bir adım öne taşımış durumda

Katlanır cam balkon sistemi

Neden Cam Balkon?

  • Kullanışlı, konforlu ve daha ferah balkonlar oluşturabilmek için cam balkon tercihi bir adım öne çıkıyor.
  • Evin mimari yapısına herhangi bir şekilde zarar vermeyecek ve tam aksine artı değer katacak özel bir oluşumdur. Esnek yapı sayesinde kullanım kolaylığı sunar ve daha geniş bir hacim yaratır.
  • Dış ortamdan gelebilecek polen, zararlı hayvan, gürültü ve toz gibi istenmeyen şartları ortadan kaldırır ve daha temiz bir ortam sunar. Güçlü yalıtım sayesinde yüksek ses konusunda da herhangi bir rahatsızlık duymayacağınızı belirtmek isteriz.
  • Ses yalıtımının yanı sıra ısı yalıtımı ile birlikte kış aylarında ve yaz aylarında iç dış ortam dengesini en iyi şekilde sağlayarak daha yaşanılır bir balkon hazırlar.
  • Ekonomik rakamlar ile bu yapıyı oluşturmak mümkündür ve bu konuda sizlere yardımcı olacak firmayı da yazımızın sonunda yine sizinle paylaşacağız.

Cam balkon Antalya kepez işlerinde EKG YAPIM olarak bir telefon kadar yakınız. Ücretsiz keşif ve uygun fiyat politikamızdan faydalanmak için bize ulaşın.